Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

  • ramka basen

Na naszych Gości czekają:

MALOWANIE TWARZY to wspaniała zabawa dla dzieci. Dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, w okresie sezonu jest to jedna z atrakcji którą gwarantujemy dla najmłodszych Gości . Malujemy renomowanymi farbami firmy SNAZAROO. Są one antyalergiczne, łatwo zmywalne (wodą z mydłem) i bezpieczne. Wszystkie są przebadane dermatologicznie i toksykologicznie.

6

 

RODZINNY SPŁYW PONTONOWY to nasza kolejna atrakcja. Odbywa się on na rzece Poprad. Czas trwania jest zależny od poziomu wody i wynosi od około 1,5- 2,5h. Zapewniamy transport. Najmłodze dzieciaki uczestniczące w spływie miały 6 miesięcy. Prefesjonalna obsługa, wysokiej klasy sprzęt i wspaniała zabawa- gwarantowane. Dodatkowo oczarują Państwa beskidzkie krajobrazy, flora i fauna naszego regionu.

 

pontony 5

 

DZIEŃ NART BIEGOWYCH. Zimowe, kilkugodzinne, grupowe zajęcia z instruktorem dla gości Villi Źródło. Zapewniamy: wynajem trasy biegowej, sprzęt, obsługę instruktorską i wyśmienitą zabawę dla wszystkich. Zajęcia mają na celu popularyzację i możliwość zaznajomienia się z nartami biegowymi, zarówna dla osób dorosłych, jak i dzieci.

30 trasa biegowa w osadzie

 

MASER SZEF, czyli pieczenie pizzerinek. Każdy z Rodziców dobrze wie, że dzieciakom najlepiej smakuje to, co sami mogą przyrządzić. Dlatego, dzięki sekretnemu przepisowi na włoskie ciasto do pizzy,  mogą spróbować swoich sił w komponowaniu pizzy z ulubionymi składnikami.

pizza 5

 

WARSZTATY CERAMICZNE. Wspólnie przygotujemy wspaniałe pamiątki z Villi Źródło.

warsztaty glina villa zrodlo 5   warsztaty glina villa zrodlo 17

 

SPEKTAKLE TEATRU LALEK BAJKA porywają nas w świat dziecięcych fantazji. Poznajemy różne przygody i perypetie postaci, które dzieci znają zazwyczaj z kart książek. Historie pouczające i moralizujące, w wesoły i barwny sposób urozmaicają dni pełne wrażeń. Po przedstawieniu dzieci i dorośli mają możliwość zapoznania się z kukiełkami, oraz wykonania pamiątkowych zdjęć w niecodziennej scenerii.

teatrzyk villa zrodlo 1  teatrzyk villa zrodlo 3  

 

OGNISKO W TOWARZYSTWIE KAPELI REGIONALNEJ-  dzięki domowej atmoswerze, góralskim frykasom, muzyce i wesołym przygrywkom dobry humor- gwarantowany.

ognisko 3

LIGA MISTRZÓW OJCÓW, nie lada gratka dla panów. Można wypróbować umiejętności taktyczno- kondycyjne, oraz precyzję i gibkość. Na murawie sportowa rywalizacja i zacięcie na pewno się przydadzą. My zapewniamy stroje, obsługę sędziowską oraz godnych przeciwników. Ważny jest także dobry humor i odrobina dystansu.

mecz 3

Można skorzystać także z innych zajęć, przy okazji sprzyjających warunków pogodowych: aqua-aerobic dla Pań, wycieczka z przewodnikiem śladami tylickich historii, czy też nocne pływanie w podświetlanym basenie.

wycieczka z przewodnikiem

aqua

nocne pywanie 4

Wciąż mamy głowy pełne pomysłów i będziemy wciąż pracować nad coraz bogatszą ofertą zajęć, aby dzieciaki i ich rodzice byli zadowoleni.

Znajdziesz Nas

Kontakt
18 473 11 69
502 343 301
http://www.villazrodlo.pl

Partnerzy strony

  • www.tylicz-ski.pl
  • www.master-ski.pl
  • www.e-tylicz.pl
  • www.czystafrajda.pl
  • www.teatrlalekbajka.pl
  • www.parklinowykrynica.pl