Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

  • ramka basen
 
Zimą lub wiosną – do Tylicza i Krynicy z dzieckiem na rodzinne wczasy, albo wypad we dwoje można się wybrać bez względu na porę roku. O długiej liście atrakcji miasteczka można mówić bez końca, ale najlepiej sprawdzić je samemu. Zaczynając od pobytu w Villi Źródło.

Villa Źródło, oferuje komfortowe, świetnie urządzone pokoje, ekologiczną kuchnię opartą na tradycyjnych recepturach i gościnną atmosferę. Tutaj spędzicie Państwo niezapomniane wakacje z dziećmi. Krynica, położona zaledwie 6 km od Tylicza, słynne uzdrowiskowe miasteczko gwarantuje nie lada atrakcje dla małych i dużych. Jeśli więc chcecie zwiedzić Krynicę i Tylicz, noclegi w Villi Źródło będą idealną bazą do podboju Beskidów.
W Villi Źródło do Państwa dyspozycji oddajemy: taras wypoczynkowy, otwarty basen z podgrzewaną wodą, brodzik dla maluchów i miejsce na ognisko. Latem zapraszamy na wieczory przy grillu, zimą do pięknej oranżerii na kawę, domowe nalewki czy wyselekcjonowane wina. A po relaksie – zwiedzanie Tylicza albo Krynicy. Noclegi tutaj będą jak z bajki.
Wiemy, jak zorganizować niezapomniane wakacje z dziećmi. Krynica i Tylicz latem, wiosną, zimą czy jesienią pełne są atrakcji. Kto raz gościł w naszych progach, chętnie wraca do Tylicza. Noclegi w klimatycznej Villi i grono stałych bywalców poświadczają rodzinną atmosferę.
Tylicz i Krynica (noclegi) z dzieckiem, całą rodziną albo we dwoje – u nas wypoczniecie jak nigdzie dotąd. Zapraszamy!
P.S. Dlaczego wakacje w Tyliczu?
Bo w górach jest wszystko, co możecie Państwo pokochać. Niezwykle atrakcyjne położenie Tylicza, w rozległych Karpatach, na pograniczu pasm Beskidu Sądeckiego i Niskiego i 7 km od Przełęczy Tylickiej (granicy ze Słowacją) sprawi, że nudzić się tutaj nie będziecie.


Krótka historia Villi Źródło

Villa Źródło jest miejscem stworzonym z myślą o Rodzinie. Przygoda z hotelarstwem rozpoczęła się w 1991 roku. Stopniowo, dzięki zdobywanemu doświadczeniu, sugestiom naszych Gości, oraz pogłębianej wiedzy i szkoleniom, udało nam się osiągnąć dzisiejszy wygląd i standard usług. Nie bez znaczenia są lata doświadczenia zdobywane przez nas w Hotelu SPA Dr Irena Eris, które pozwoliły nam poznać potrzeby i oczekiwania Gości, oraz zrozumieć czynniki, dzięki którym budowane jest jego zadowolenie.
Dlaczego Przyjazna Rodzinie? Odpowiedź jest prosta- nie ma nic cenniejszego niż radość Dziecka. Chcemy aby wakacje, czy też ferie w górach były pełne zabawy, frajdy, ciekawych zajęć animacyjnych. Pragniemy przybliżyć dzieciakom piękno polskiej przyrody, zbliżyć do natury. Chcemy aby w naszej Villi zwalniał czas, a każdy Gość dostrzegał szczęście w chwili wytchnienia podarowanej sobie i swoim najbliższym jak najcenniejszy prezent.
DSC 0103
Katarzyna, Piotr, Hania, Marysia i Zosia Smoleń- ZAPRASZAMY

Znajdziesz Nas

Kontakt
18 473 11 69
502 343 301
http://www.villazrodlo.pl

Partnerzy strony

  • www.tylicz-ski.pl
  • www.master-ski.pl
  • www.e-tylicz.pl
  • www.czystafrajda.pl
  • www.teatrlalekbajka.pl
  • www.parklinowykrynica.pl