Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

  • ramka basen

Kamienny Domek

 

8 kamienny domek 11

Wymyśliliśmy i zrealizowaliśmy pomysł na "Kamienny Domek" wiosną 2016 roku. Jest to miejsce, gdzie przy trzaskającym w kominku ogniu i muzyce kapeli góralskiej na żywo, odbywają się nasze biesiady i ogniska. Na nich, poza wyśmienitą zabawą, serwujemy regionalne smakołyki, między innymi: swojską kiełbasę, kaszankę, czy też naszą specjalność- aromatyczny, domowy bigos. Chcieliśmy, aby niezależnie od pogody móc w komfortowych warunkach zapewnić naszym Gościom rozrywkę, przy taktach naszego zespołu. Poza klimatycznym kominkiem, który znajduje się wewnątrz budynku, przygotowaliśmy także zewnętrzne palenisko, aby każdy mógł spróbować swoich sił i tradycyjnie upiec kiełbasę. Posiadamy także zewnętrzne stanowisko z dużym grillem.

kamienny domek 1 kamienny srodek 2

kamienny srodek 4 kamienny_domek_6.jpg

kamienny domek 4 kamienny_domek_10.jpg

W "Kamiennym Domku" organizujemy przestrzeń do zajęć animacyjnych, które wymagają od dzieci skupienia, zaangażowania w pracę, oraz miejsca aby ją wygodnie wykonywać. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i realizacji różnorodnych zajęć animacyjnych dla Rodzin sprawiły, że wiedzieliśmy jak potrzebny jest komfort i swoboda poruszania, kiedy najmłodsi artyści tworzą swoje dzieła.

kamienny_domek_8.jpg kamienny_domek_9.jpg

domek_13.JPG DSC09038.JPG

"Kamienny Domek" jest również alternatywą dla osób które chcą zorganizować spotkanie, imprezę, czy konferencję. Bardzo szybko zmienia swą formę w salę wykładową, coachningową, czy też miejsce na spotkanie.

domek_5.JPG domek_6.JPG

domek_7.JPG DSC09365.JPG

Znajdziesz Nas

Kontakt
18 473 11 69
502 343 301
http://www.villazrodlo.pl

Partnerzy strony

  • www.tylicz-ski.pl
  • www.master-ski.pl
  • www.e-tylicz.pl
  • www.czystafrajda.pl
  • www.teatrlalekbajka.pl
  • www.parklinowykrynica.pl