Kamienny domek

Wymyśliliśmy i zrealizowaliśmy pomysł na "Kamienny Domek" wiosną 2016 roku. Jest to miejsce, gdzie przy trzaskającym w kominku ogniu i muzyce kapeli góralskiej na żywo, odbywają się nasze biesiady i ogniska.

Na nich, poza wyśmienitą zabawą, serwujemy regionalne smakołyki, między innymi: swojską kiełbasę, kaszankę, czy też naszą specjalność- aromatyczny, domowy bigos. Chcieliśmy, aby niezależnie od pogody móc w komfortowych warunkach zapewnić naszym Gościom rozrywkę, przy taktach naszego zespołu. Poza klimatycznym kominkiem, który znajduje się wewnątrz budynku, przygotowaliśmy także zewnętrzne palenisko, aby każdy mógł spróbować swoich sił i tradycyjnie upiec kiełbasę. Posiadamy także zewnętrzne stanowisko z dużym grillem.

W "Kamiennym Domku" organizujemy przestrzeń do zajęć animacyjnych, które wymagają od dzieci skupienia, zaangażowania w pracę, oraz miejsca aby ją wygodnie wykonywać. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i realizacji różnorodnych zajęć animacyjnych dla Rodzin sprawiły, że wiedzieliśmy jak potrzebny jest komfort i swoboda poruszania, kiedy najmłodsi artyści tworzą swoje dzieła.