Animacje

Przygotowujemy dla naszych Gości paletę zajęć animacyjnych, które staramy się dopasować nie tylko do pory roku, ale także różnego wieku dzieci.

Pasjonujemy się sztuką. Szczególnie ceramiką i magią jej tworzenia. Villa Źródło posiada własną pracownię ceramiczną, stworzoną w 2019 roku. Na miejscu znajduje się piec do wypału, dzięki czemu w tygodniowym cyklu pobytu możliwe jest stworzenie przez naszych Gości autorskiej pracy. Oferujemy również inne formy zabawy z gliną, biskwitem i ceramiką. Na warsztatach dzieci rozwijają wyobraźnię, uczą się cierpliwości, doskonalą sensoryczne umiejętności. Zachwyca je proces powstawania małego arcydzieła z bezkształtnej błotnistej masy- jaką jest w pierwszym etapie glina. Staramy się zaciekawić najmłodszych tą formą twórczości i zarazić miłością do sztuki w ceramicznej formie. Gdy pod koniec pobytu dzieciaki otrzymują swoje gotowe wyroby- radości nie ma końca. Bezkresna kreatywność sprawia, że warsztaty te po prostu nie mogą się znudzić- wiedzą o tym nawet Rodzice, na których prośbę przygotowaliśmy od lata 2020 możliwość wzięcia udziału w dodatkowych zajęciach, przeznaczonych dla dorosłych.

Malowanie na porcelanie to kolejna z naszych propozycji. Przybiera ona różne formy, zdobimy różne powierzchnie. Najfajniejsze w tej zabawie jest to, że każdy może stworzyć swój indywidualny malunek na kubku, czy talerzyku. Po wypaleniu w piecu dzieło powraca do małego Artysty, jako zdatna do kontaktu z żywnością, a także funkcjonalna pamiątka.

Dzień niezwykłych przygód
Autokarem zabierzemy Państwa do Krynickiego parku Linowego, gdzie dla Gości Villi Źródło przygotowane zostały atrakcje, pod okiem instruktorów. Wspaniała zabawa dla całej Rodziny. Trasa Bąbel bez limitu wieku i wzrostu, mile widziane są więc wszystkie brzdące.

Bańki mydlane, to ukochane zajęcie dzieci- zaprosimy więc wszystkich Państwa do dziecięcej zabawy.

Ognisko z kapelą regionalną
Stałym punktem pobytu w Villi Źródło jest ognisko. Kapela regionalna "Muszyniacy" od lat uświetnia nasze biesiady. Pieczenie kiełbasy, domowy bigos, kaszanka, kiszone ogórki z naszej spiżarni, wyśmienite grzane wino i inne regionalne rarytasy.

Dzień rodzinny
Zabierzemy Państwa na piknik, na naszą łąkę, w którego trakcie, dzięki zaprzyjaźnionemu przewodnikowi, zapoznają się Państwo z historią Tylicza i regionu. Otrzymają Państwo na czas tej wycieczki koce, oraz zaopatrzone kosze piknikowe. Popołudniem, podczas bajkowego seansu, zajadać się będzie można popcornem, chrupkami i watą cukrową- wszystko to, przygotujemy dla dzieci w ogrodzie, przy placu zabaw.

Dzień sportu
Ruch to zdrowie, więc w tym dniu, będzie go szczególnie dużo. Zorganizujemy sportowe zawody na naszym boisku, przygotujemy mecz piłki nożnej, a aquafitness z instruktorką, w rytmach letnich przebojów, będzie fantastyczną okazją do tanecznej zabawy.

Spotkania ze sztuką
W trakcie tego cyklu zapoznamy się ze sztuką. Forma i przebieg zajęć będą niespodzianką dla dzieci, a wykonane pamiątki ozdobią Państwa wnętrza.